Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Milyen mellékhatásokat tapasztaltál már a Dr. Lenkei féle multivitamin lágyzselatin kapszula szedése közben?

Figyelt kérdés
Nálam eddig hiperaktivitás, álmatlanság, orrnyálkahártya-szárazság, impotencia, késleltetett ejakuláció jelentkezett, ami mind egyértelműen ennek tudható be, és egy kis függőség is kialakult. (Nem áll szándékomban lejáratni a Gabi bácsi drága szutykát, mert néha kifejezetten jól esik bevenni egy-két szemet belőle, viszont az előírt napi adag szerintem eszelősen sok!)

2018. júl. 19. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben szedtem, nem észleltem mellékhatást. Szerintem az ilyen szerekre mindenki másképp reagál.
2018. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlzásnak érzed,akkor szedd az "alapot" belőle.
2018. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kb 7 éve szedem rendszeresen (pontosabban 4 évig szedtem kimondottan a Lenkei félét, most ugyanazt szedem Vitakingből) Az egyetlen melléhatás az, hogy a szezonális megbetegedéseknek búcsút mondhattam.

Egyrészt csodálkoznék, ha ettől lenne bármi bajod, másrészt vitamintól nem alakul ki függőség, harmadrészt furcsa, hogy drága szutyoknak minősíted, de szeded...

2018. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ketteske, ha az alapot szedném, az sokkal drágább lenne, mert így a közepes három hónapra elég nekem, viszont csak kb. másfélszer olyan drága, mint az alap!
2018. júl. 24. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!