Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás az orromon nagyon...

Pattanás az orromon nagyon fáj mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából a bal orrlyukam alatt van valami pattanás szerü de nem az szerintem. Piros, kicsit kidudorodik de nem feltünő és valami atom mód fáj beszélni is alig tudok enni is nehezen. Bephatnennel kenem jobbat nem rudtam kitalálni. Nek fújtam mostanság sokat mivel nem voltam megfázva. Mitöl lehet vagy mi lehet? Hogyan emyhítsem a fájdalmat?
2018. júl. 21. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az pattanás lesz vagy tályog, és nem tudsz mit csinálni, mint megvárni, hogy annyira tele legyen gennyel, hogy már magától kifakad. Pár nap.
2018. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A jég lehúzza róla a gyulladást, a hintőpor, gyógyszertári alkohol szárítja.
2018. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!❤
2018. júl. 21. 23:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Betadinos vattapálcikával is bekenheted, az majd leszárítja, csak ne nyomkodd! Ha nagyon begyullad, akkor menj vele orvoshoz.
2018. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!