Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy súlyból most kezdtem el...

Nagy súlyból most kezdtem el fogyni és félek a lógó bőrtől, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Nagy súlyból (135kg) elkeztem fogyni mozgok is de màr most nagyon lóg a bőrőm. Azt hallottam hogy ha orvos igazolja hogy fogytam akkor ingyenes a bőrfelvarrás, milyen orvos gondolom nem a házi doki az. Tudja valaki?
2018. júl. 22. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem a háziorvos fogja a kiüresedett bőrt felvarrni, de a szükséges intézési módot ismernie kell...
2018. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a felvarásra gondoltam hanem az igazolás. Minden infó le van írva plasztikai sebészet oldalán csak az nem milyen orvos álithatja ki ezt az igazolás, endokrinologus, diatetologus?
2018. júl. 22. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Háziorvoshoz elmész holnap, felírja a súlyod, amikor elérted a célt akkor visszamész, és ad egy igazolást hogy xKG-t fogytál, y csökkent a BMI stb. és kész. Ha 10-t csökkent legalább a BMI akkor mehetsz TB támogatottra.
2018. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon kétlem ,hogy erre a TB egy fillér támogatást adna .

Ennél fontosabbakra sem ad,pedig életvitelhez szűkséges .

2018. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el ad, az legalább akkora gond ha a térdedig lóg a hasbőröd, mintha eltört volna a lábad.
2018. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!