Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véralvadásgátó vény nélkül?

Véralvadásgátó vény nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg könnyített üvegszálas gipsz van a lábamon. Írtak fel injekcióba véralvadás gátlót de sajnos nem engedhetem meg magam ,pláne hó végén, hogy kiváltsam. Láttam interneten az aspirin protect nevű tablettát. Vény nélkül kapható és jelentősen olcsóbb. Mit gondoltok róla ,illetve a hatásáról?



2018. júl. 23. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi, illetve ezekhez van külön papucs, mivel nincs sarka. De az is 6 ezer ft. Ezt hogyan lehetne küszöbölni?
2018. júl. 23. 17:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem helyettesíti a véralvadásgátlót. Nem ok nélkül kaptad amit kaptál.
2018. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó az aspirin protect, de NEM helyettesíti a rendes véralvadásgátlót.

Én a helyedben inkább kölcsön kérnék... vagy bármi. Azért 10 ezer forintod nehogy már ne legyen hónap KÖZEPÉN... pláne a saját ellátásodra. Egyszeri kiadás lenne, nem hiszem el, hogy nem tudod összekaparni rá, inkább kockáztatod a saját egészségedet.

2018. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérj kölcsön vagy kérj fizuelőleget, ez nem játék, nem véletlenül adják.
2018. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Véralvadásgátló sok féle van, de nem ugyanaz amit adnak injekcióban. Szerintem telefonon érdeklődj a háziorvosodnál, mert vissza szoktak nekik vinni fel nem használt injekciót. Egyszer én is így kaptam. A kórházi traumatológiát is felhívhatod ez ügyben. Ők is fognak tudni adni valószínűleg. Zyllt nevű vérhígító tablettában kapható, és olcsó is. Ezt megkérdezhetnéd traumatológián az ügyeletes orvostól telefonon akár most is, hogy helyettesíthető-e az injekció ezzel. Gondolom tudnának adni neked a kórházi készletből vérhígítót.
2018. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zitababy ***** válasza:
54%

Most viccelsz ugye?

Könnyített gipszre kifizettél kb. 10.000.- Ft-ot (nekem annyi volt) az ingyenes, hagyományos helyett, de véralvadásgátlóra nincs pénzed....okos!

2018. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!