Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A munkahelyemen elég sokat...

A munkahelyemen elég sokat kell sétálnom, illetve ácsorognom. Ti hogyan regeneráljátok a lábaitokat?

Figyelt kérdés
A kényelmes cipő gondolom alap, de ha már nagyon fáradt a lábatok, mit csináltok? Illetve otthon mit csináltok, hogy hamarabb érezzétek magatok újra komfortosan?

2018. júl. 25. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 óra állás után egy jó alvás segít, meg szedek magnézium tablettát naponta. Engem csak az egy helyben való állás készít ki, hiába a kényelmes cipő, meg a cég olyan betétet is adott nekem ami kíméli a lábat tehát valamilyen gyógybetétet, mert jeleztem hogy fáj benne a lábam, és már adták is, amivel sokkal jobb, de még így is megérzem.
2018. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Boxzsák rúgdalásával.
2018. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó neked. Nálunk nem lehet sétálni, meg ácsorogni, mert a főnök egyből kirúgna az építkezésről.
2018. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 egy nagy campingben dolgozom és mikor elhagyják a vendégek a mobilházakat, akkor ki kell sétálni ellenőrizni, plusz a sátorhelyeket is körbejarjuk (távozók elmentek, nincs-e szemét stb), a recepción meg állni kell. Vagy még néha be vagyok osztva légvárhoz felügyelni a gyerekeket, ott is sokat állok :D
2018. júl. 25. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
És a légvár mellett fémtüskék vannak a földön, hogy nem lehet leülni?
2018. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A recepción miért kellene folyamatosan állni? :O

Ha vendég érkezik/távozik, akkor természetesen fel kell állni, úgy fogadni, ill. úgy beszélgetni vele, nade ezen kívül ácsorogni marhaság. Ha ez "elvárás", akkor ti, dolgozók fogjatok össze, és beszéljetek a főnökkel, hogy értelmetlen dolgokat ne várjon el tőletek.

A sétának pedig örülj, napi fél-egy óra intenzív mozgásra szüksége van a szervezetnek. :)


A konkrét kérdésekre pedig: kenegetheted a lábad különböző gyógynövényes vagy egyéb krémekkel, tele vannak ilyenekkel a patikák és a drogériák. Akár reggel is, de hazaérés után mindenképp. És polcold fel egy kis időre (evidensen ezt fekve lehet), ill. akkor se lógasd, ha ülsz (másik székre vagy egy kissámlira tedd fel).

Nagyon tudom ajánlani még a krémek mellett vagy helyett a valódi aloe verát. - Veszel egy nagyobb növényt, amin már hosszú, húsos levelek vannak; és abból minden nap levágsz egy kis darabot, szétbontod, és a zselével bedörzsölöd a lábad. Szó szerint csodákat tud tenni, legalábbis nekem nagyon bevált.

Ha jó helyen tartod (napfény kell neki, és nem túl sok víz), akkor úgy el tud szaporodni, hogy mindig lesz "alapanyagod". Ha nem, akkor veszel újat, amikor elfogy.

2018. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5-ös le lehetne ülni, ha normálisan lenne kialakítva a légvár és ülve is be lehetne látni az egészet. Két választás van vagy távolra ülsz és nem tudsz rendet tartani vagy járkálsz körülötte és igyekszel arra a felére állni, amelyiken több gyerek van.

#6-os kösszi a tippeket. Recepciósként lenne székem, de cak kisegítő vagyok egyelőre és csak egy székünk van a pultban, hiába vagyunk ott többen. (ez szerintem is hülyeség)

2018. júl. 26. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!