Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélrepedés, aranyér, vérzés?

Végbélrepedés, aranyér, vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hónapok óta küzdök végbélrepedéssel :( már nagyon sok féle kúpot kipróbáltam. Több magánorvosnál is voltam. Volt h 1-2 hétre v hónapra el is múlt, de mindig újra bereped és mindig ugyanott. Mikor bereped szokott is vérezni. nagyon el vagyok keseredve, amiért ez van. Így étkezni sem lehet rendesen mert folyton arra kell ügyelni, hogy ez vajon milyen hatással lesz pár nap múlva... Van valakinek valami jó tanácsa, bevált módszer esetleg orvosa?

2018. júl. 26. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem annyira faj 5 6 hete


Orvos latta vegbelrepedes. Izzadsagcseppek a wcn


Regen 1 2 perc a nagywecezes kozben a wcn most meg akar 1 orat is szenvedem.sajnos.dulcolaxxal tudtam.csak.hasznaltam.ra reparon krem.kenocs.koromvirag kenocs .a hemorid kenocs egy nagy sz*r.ugy egett luktetett utana h 1 napig nem tudtam aludni este .5 6 het alatt 1 szer vettem.ulofurdo es utana eloszor mikor jott 2 3 nap mulva kb nem.fajt elmult minden.meleg ulofurdot kadba 20 30 percet ajanlok.elnyugtat es nekem.tuti attol lett jo😘 ma sikerult es visszagondolva uj modszer amit kiprobaltam ez.es kozbe ereztem a testem.is ellazul a rohano stresszes vilagba kell is .amugy a stressztol is akar lassaban gyogyul. Dulcolaxtol tudsz h kemeny lagyuljon 10.20.max.30 p es lesz hatasa .n agyon fellazitja mer ha keemny tovabb rontja a helyzetet ezert ha erzed kell.tegyel.fel 1 e elotte

utana nyomj fel 1..reparon h gyogyuljon kupot es kenocsot is.mind2 reparon.szekletlagyito szirupok.es.ulofurdo ha.ezek.se segitenek go proktologus

2018. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyar ota szenvedem vegbelreoedessel reparon kuo kenocs szart se ert nekem.1 2 hete jo lett alig faj mar ugy orulok naon hasznalt ezeket valtoztattam meg:etel elott meleg levest eszek.activia joghurt.szekeles elott 1 dulcolax kup fel es 5 10 15 p utan lazabban kijon kb mind

Max neha 3 p ig tom cdak bent tartani akk is kijon.ami a lenyeg szekeles utan Proktis M kup fel utana Proktis M kenocs . Napi 1 2 ster lehet ezt. Es meg napi 1 elektormos geppel kifacsart narancsle.kerulom a sok csokit. Es nem mondanam sokat iszom 1 2 litert de akk is jobb lett ha neha 1 2 litert se iszom.de igyal is.hidd el ezek ha nekem segitettek nyar ota szenvedem akk neked is Ezeket probaltad mar a proktis M?termekekekt?

2018. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!