Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a pici hólyag az ujjamon...

Mi ez a pici hólyag az ujjamon, vízhólyag? Nektek volt már?

Figyelt kérdés
Kb 1 de inkább 2 mm átmérőjű. De azért kicsi. Ma reggel jött ki a mutatóujjam oldalán. Folyamatosan piszkaltam, dörzsöltem. És megnőtt. Nem viszket. Körülötte nem piros. Olyan, mint egy apró vízhólyag. Csak ez az egy van. Nincs máshol. Korábban már volt ilyenem. Akkor addig piszkáltam, nyomkodtam, míg valami vizes cucc ki nem ment belőle.

2018. júl. 26. 09:49
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt ,egy ilyenem sokáig szenvedtem vele ,mert nem bizok a helyi kórház henteseiben,egy évet szenvedtem rá ,idegen anyag volt benne ,amit kiszedtem,2x2 mm plexit szerü anyag nehezitett. ha ez a bajod azért gyülhetett be mert idegen anyag an benne.ha bizol az egészségügyben ,szedessd ki .
2018. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ez szerintem pici, hogy valami plexi darab menjen bele. Plusz nem járok semmi olyan helyre ahol ilyesmi belemehetett volna. Nem

Barkácsolok. Ez olyan, mint egy patti. Nem 2*2 mm-es.

2018. júl. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!