Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez alaptalan félelem?

Ez alaptalan félelem?

Figyelt kérdés

Kényszerzavarban szenvedek. Kb 1 éve.

Valamiért meg akarok ölni egy személyt ok nélkül.

Be vettem egy gyógyszert (Anafranilt) és valahogy másnak éreztem a dolgot.

Pld:A képzeletemben meg akarom tenni de valamikor ott se.

A valóságban végkép nem. A gyógyszer szedése előtt olyan érzésem volt,hogy nagyon meg akarom tenni. Kicsit ez is vissza jön. Ezt amit kitaláltam csak a képzelet? Mert én nem akarom bántani!



2018. júl. 28. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy csak képzelet.

A kényszerbetegségnek ez az egyik jellemzője, hogy kényszeres gondolatok vannak jelen. De úgy látszik, szerencsés vagy, használ a gyógyszer.


Emellett még tudom javasolni, hogy szedj B-vitamint, magnéziumot és Omega3 zsírsavat rendszeresen, azaz naponta, ezeknek is nagyon jó hatás szokott lenni.

Meg sportolj, tanulj meg relaxációs technikákat; ill. a legjobb az lenne, ha találnál egy olyan szakembert (pszichológust, pszichiátert vagy pszichoterapeutát), aki viselkedésterápiát is csinál, az nagyon hatékony.

2018. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!