Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a narancsbörtöl?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 165 cm/46 kg. Felsötestben eléggé vékony vagyok,de csípötöl lefele már nem, föleg a combom és a fenekem, ami ráadásul még narancsbörös is. Utána olvastam, írták,h egészségtelen táplálkozás, kevés mozgás, illetve genetika miatt. Én kb minden nap mozgok, zöldség, gyümölcs minden nap, semmi édesség, sós, chips, üditö. Anyukámnak a lába elég narancsbörös, töle örököltem,de nem tudnám valahogy mégis eltüntetni? Nem akarom,h pár év múlva már rövidgatyát se vehessek föl. Nincs valami ötletetek? Valami módszer, ami használt? Elöre is köszönöm a segítséget:)

2018. júl. 30. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46 kilósan tényleg nem vagy vékony, édes istenem, menj már elmeorvoshoz Gizi.
2018. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon vékony vagy. ne fogyjál tovább. Ami nekem mindig segít, ha nem eszek kenyérfélét, tejet. Még teljesen sosem múlt el, de ha erőt veszek magamon, és semmi pizza, kenyér, tészta (a null cukor alap) akkor nagyon hamar nagyon látványos a változás. Viszont akkor MÁST kell enni. Tehát ne éhezz!
2018. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltüntetni.
2018. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!