Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A marihuána mennyi ideig...

A marihuána mennyi ideig mutatható ki a vérből és vizeletből?

Figyelt kérdés

Nem sokára el kell mennem orvoshoz vizeletmintára és vérvételre. Kb 2 hónapja szívtam el egy füves cigit életemben először és utoljára, valószínűleg többször nem is fogok mert nem jött be, úgyhogy légyszi "a füvezés káros, szokj le" válaszoktól kíméljetek kérlek.

Tudom, hogy egy alap vizelet- és vérvizsgálaton egy orvos nem foglalkozik ilyenekkel, csak az a probléma, hogy nekem az orvosom az anyám. Tehát fontos kérdés lenne az is, hogy egy alap vérvétel kimutatja csak az orvost nem érdekli, vagy ahoz külön gépek/vizsgálatok kellenek?



2018. júl. 30. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Vizeletbő hónapokig kimutatható. De senki soha nem vizsgálja, mert macerás, meg mert az átlag orvost rohadtul nem érdekli, hogy a páciens füves gyökér-e.
2018. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor anyám nem fogja észrevenni?
2018. júl. 31. 00:01
 3/4 anonim válasza:
Masszív fű használóknál nem lenne 2hónap után pozítív a teszt. De általános orvosi vizsgálaton nem nézik. Bűnügyi meg felvételi teszteken SE mutatná ki 2hónap után.
2018. júl. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. júl. 31. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!