Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyit nőhetek még?

158 cm vagyok (és 58 kg. Nemtudom ez befolyásol-e?) anyum magasságát már meghaladtam (vagy legalábbis akkora vagyok mint ő) a tesóm csak kicsivel nagyobb nálam, apum pedig magas. Mennyit nőhetek még? Külsőségekben teljesen tesómra és anyumra hasonlítok. Már ha ez számít. A menzeszem is megjött már.

Keress kérdéseket hasonló témában: növés

2018. júl. 31. 12:38  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Befojásol*

# 1/3Időpont 2018. júl. 31. 12:39 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Az eredeti volt a jó. Ha már menstruálsz, sokat biztosan nem fogsz nőni. Lehet, hogy csak 1-2 centit, talán 5-öt. Nagy valószínűség szerint 160 és 165 cm között lesz a felnőtt magasságod.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. júl. 31. 12:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ahhj :((

# 3/3Időpont 2018. júl. 31. 15:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16-ot most töltöttem! Elég alacsony vagy 167 cm.13-14 éves korom óta kb 3-4 cm nőttem! Igaz nem lehet megmonani, de egyáltalán nőhetek még 16,5 éves koromig legalább 5-7 cm? Apám 185 Anyám 161
172cm vagyok (5 hónapja vagyok 16), még mennyit nőhetek?
174 cm vagyok 16 évesen ez alacsonynak számít? Mennyit nőhetek még?
Nőhetek még pár centit?
167 cm vagyok, most töltöttem a 16-ot . Szerintetek mennyit nőhetek még 18 éves koromig? 14,5 éves korom óta 3-4 cm nőhettem. Tudom hogy nem lehet megmondani de kb szerintetek...
Mennyit nőhetek még?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!