Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez túl sok alkohol?

Ez túl sok alkohol?

Figyelt kérdés
Anyum és a párja egy ideje esténként rendszeresen megisznak ketten egy üveg bort (fröccsként), talán heti 4 alkalmommal... Ez káros már az egészségre? Kellene beszélnem anyukámmal?

2018. júl. 31. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp beszélj vele. Természetesen nem mindegy hogy milyen bort isznak. Ha màr legalább nem valami tablettás 200 Ft-os szart az már nem olyan rossz pláne ha fröccsként isszák, de semmiképp se normális. Ha esetleg hétvégente megisznak 1 üveggel az még oké, de heti 4-et én picit soknak tartom.
2018. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ilyen olcsó szart, de anya néha egyedül is megissza... Aggódok érte. Alkoholista apával nőtt fel, és nem szeretném, ha vele is ez történne.
2018. aug. 1. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tényleg beszélj vele. Érdekes mert az anyám is alkoholista anyával nőtt fel de ő pont emiatt lett abszolút Anti alkoholista. Semmilyen alkoholt nem iszik szinte. Szerintem ha egyszer leulsz vele beszélgetni azzal ártani nem ártassz.
2018. aug. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!