Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy toborzó irodába, be tudok...

Aramnd kérdése:

Egy toborzó irodába, be tudok úgy menni, hogy csak azt megnézzük, hogy egyáltalán egészségügyileg alkalmas vagyok-e katonának?

Figyelt kérdés
Mert ha tételezzük fel nem.Akkor viszont nem lenne akkora pofon,ha motiváltan bemennék,és kiderülni hogy nem.
2018. aug. 1. 19:09
 1/8 TheSoldier ***** válasza:
Ha bemész tudnak tájékoztatást adni a kizáró okokról,viszont orvos függő is az alkalmasság. Ha van is olyan bajod ami kizárna,de minimális akkor a doki dönthet úgy hogy átenged.
2018. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És még annyi,hogy elég az is,ha oda megyek a házi orvosomtól kapott papírral,hogy ő engedi.Akkor még a Honvéd orvos is megvizsgál,vagy annyi már elég?
2018. aug. 2. 22:50
 3/8 TheSoldier ***** válasza:

A toborzóirodában adnak egy papírt amit a háziorvosod tölt ki,de ez nem elég. 2 napos vizsgálatra kell menned Kecskemétre.

Az első napon vannak az orvosi vizsgálatok, meg a pszichológussal való beszélgetés. A második nap meg a fizikai felmérők, 3200 méter futás, fekvőtámasz,felülés.

2018. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer. Esetleg neked van tapasztalatod efelől?
2018. aug. 3. 21:44
 5/8 TheSoldier ***** válasza:
Mivel katona vagyok van tapasztalatom. Bár mikor még én csináltam akkor az összes orvosi+fizikai felmérő egy napon volt.
2018. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg privátban feltehetek még egy két kérdést? :D Csak mivel így úgy néz ki eléggé kompetens vagy a témában
2018. aug. 5. 10:52
 7/8 TheSoldier ***** válasza:
Persze,kérdezz nyugodtan.
2018. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A toborzó nem orvos, csak az alapokat tudja elmondani. Persze onnan egyből kiderül, ha arra kíváncsi az ember hogy szemüvegeseket felvesznek-e (miért ne vennének), vagy gercinsérvvel lehet-e jelentkezni (nem ajánlott, kiszűrnek egyből) ésatöbbi. Persze amiről nem tudsz, azt csak az orvosok fogják kideríteni, persze ha van valami bajod. Zsákbamacskát nem árulnak általában, elmondják kerek perec mire kell számítani, milyen területeket vizsgálnak meg jobban stb.
2018. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!