Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgomba – van ellenszere?

Körömgomba – van ellenszere?

Figyelt kérdés
Egy csomó trutyit árulnak rá, hogy akinek körömgombája van, pénze se legyen. Vannak aztán a népi gyógymódok, mint: kétnapos libafossal kenegesse pirkadatkor, kakasszó hallatán, miközben az Üdvöz légy!-et mormolja... s egyéb handabanda. Na de hatásos van?

2018. aug. 3. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Van, de nem részedre.
2018. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áhá, köszi! wtf?
2018. aug. 3. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Van. Menj el bőrgyógyászhoz, és gyógyszert felír. Nekem semmi házipraktika nem használt, ellenben a gyógyszeres kezelés (hat hónap) rendbe tette.
2018. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Gondoltam, hogy fölöslegesen kenhetném bármivel, halottnak a csók... A gyógyszer meg a májnak rossz, azt olvastam... Nem egyszerű játék ez a galócásdi :/
2018. aug. 17. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Galócáék tényleg nem szórakoznak...

Nem egyszerű, de nem is olyan rémisztő a bogyó szedés, mint ahogy hangzik. Az én orvosom csináltatott vérképet és a kiválasztott gyógyszer után egy hónappal. A máj értékem teljesen jó volt bírta, így lett folytatás. Most egészséges a körmöm. :) Én egy percig nem bántam meg, inkább azt, hogy nem előbb mentem.

2018. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!