Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés, de csak ha elmegyek...

Hasmenés, de csak ha elmegyek itthonról?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek itthonról, táborokba/osztálykirándulásokra mindig hasmenésem van. Eddig is nagyon kellemetlen volt, dolyton fájt a hasam, meg mjnden, de mostmár néha van, hogy vízszerű, színtelen, szagtalan. Ez eléggé aggaszt. Viszont tényleg, csak akkor van hasmenesem, ha elmegyek, ha pl. Télen 4 hónapot itthon vagyok, nem alszok mashol, akkor 4 hónapig semmi bajom, de én szeretek tábrorokba járni, meg ilyesmi, szval jó lemme ha valahogy kigyógyulhatnák ebből. Gondolom valahogy a honvággyal függhet össze, meg a családom hiányzásával (pl. Ha nyaralni megyunk, vagy rokonoknal alszok, semmi bajom), de nem ertem hogyan, mert én sose erzem azt, hogy honvagyam lenne. Van, hogy egy táborba ott vagyok tizenvalahány napot, és nem is üzenek nekik (az más kerdés, hogy nem is szabad, de ugy eleve, így szoktuk meg, unkább akkor aggodnának, ha hívnám őket). Meg nyilván, a hasmenés is van, hogy egyáltalan nem fáj, meg hogy tok jol érzem magam, de altalában estere nagyon begorcsol a hasam. Tudnátok segíteni? Bocsi, tudom hogy hosszu lett.

2018. aug. 4. 01:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás vagy valamire ? liszt, tej, édesítő, színező, stb, valami olyanra amit a táborokba adnak kosztot, üzemi, iskolai konyhai kaja, ital.
2018. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
*folyton, *minden, *táborokba, *lenne, *kigyógyulhatnék, *inkább, illetve elnézést az ékezetekért
2018. aug. 4. 01:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi, hogy nem arra valaszoltam, nem vettem eszre hogy bejott egy komment :D szval van olyan tabor, ahol nem menzan eszunk, hanem ott foznek, es ott latom az alapanyagokat, es sztem az osszeset hasznaljuk ki is otthon. De azert meg atgondolom, hatha van amit megse, köszönöm :)
2018. aug. 4. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!