Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A 2 vádlim gyakran fáj mostaná...

A 2 vádlim gyakran fáj mostanában, mintha gyengének érezném őket (pedig nem azok), és a bal karomban meg ritkán a jobban is ez az érzés van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt hogy nem sportolok, de ugy általánosságban aktív életmódot élek és helyesen táplálkozom. Válaszotok előre is köszönöm.
2010. jún. 19. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még valami,néha olyan érzésem van főleg a jobb karomban mintha nem tudnám irányitani,és egy picivel arréb rakom mint ahova akartam.és fűzzűk még hozzá azt is hogy kicsit hipochonder vagyok:)
2010. jún. 19. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon figyeled magadat, ne félj ha jönne a nagyobb probléma azt intenzívebben élnéd meg. Próbáld meg terelni a figyelmedet, mert ha minden apró fájdalomra, vagy izomlázra, vagy gyengülő kézérzésre koncentrál az ember, az csak felerősödik.
2010. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd a pasidnak, h masszírozza meg :)

és egyél vitamint.

2010. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a barátnőmnek tudom mondani és vitamint meg szedek:)
2010. jún. 20. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:
de köszönöm a megnyugtató választ:D
2010. jún. 20. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!