Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pilodynalis ciszta műtét nélkül?

Pilodynalis ciszta műtét nélkül?

Figyelt kérdés
Kb egy hétig iszonyú fájdalmaim voltak miatta (gennyedzett, vérzett és egyre csak nőtt) és már épp készültem dokihoz menni amikor rengeteg genny távozott belőle és elmúlt a gyulladás, a dudor pedig szinte eltűnt, ahogyan a fájdalom is jelentősen lecsökkent. Előfordulhat, hogy magától helyrejön és nem kell kés alá feküdnöm? Nem tartózkodom annyira a dologtól, ha nagyon muszály megműttetem, de feleslegesen nem akarom felvágatni magam. Tudom, hogy mitől jelent meg, mert 1 éve már jelentkezett, de akkor kb 3 nap alatt elmúlt. Az oka 90%, hogy a sok ülés volt, amit csak nyaranként engethetek meg magamnak, ezért az év többi részében semmit nem tapasztaltam. 18\F

2018. aug. 5. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!