Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás utáni foltokra?

Pattanás utáni foltokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A bőrgyógyász felírt antibiotikumot+Differint, amit 10 napja szedek. A hátamonról elég szépen kezdenek eltűnni a pattanások, az arcomon viszont még mindig jönnek elő. Illetve ami még idegesít, az a foltok. Arra milyen krémet ajánlotok?


2018. aug. 6. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A foltok is idővel el fognak halványulni, ehhez kell pár hét/hónap. Ha elfogyott a Differin, megpróbálhatsz egy BHA hámlasztót, addig ne kísérletezz semmivel.
2018. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen el sem fog tűnni? Neogranormon ér ra valamit? Még a sebekre szoktam kenni ha kialakul, az ugye nem baj a Differin miatt? Egyébként köszi a választ.
2018. aug. 6. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én isotretinoint szedtem 10 hónapig, nálam az antibiotikum nem volt elég hatékony. Pár hónap után már nem lett új pattanásom, akkor kezdtek eltűnni a foltok. Szerintem Neogranormont most ne használj, az is retinolos, mint a Differin. Ha befejezted az antibiotikum kúrát, esetleg kérdezd meg a bőrgyógyászodat a foltokról, biztos tud rá adni valamit.
2018. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem folytasd a szedeset annak amit az orvos felirt.Az arcodon azert is johetnek meg elo a pattanasok mert van olyan gyogyszer amo felgyorsitja a melyebben levo pattanasok felszinre jovetelet
2018. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tetralysalt írt fel, volt aki azt írta, hogy először rosszabb volt és csak utána kezdett el javulni. Az 1. hónap végén kell majd mennem kontrollra, lehet rákérdezek majd. Ami rossz, hogy nem lehet alkoholt inni, ami a baráti összejöveteleken nehéz, de már elegem volt a pattanásokból.
2018. aug. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!