Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a mosdóban intézendő dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap után megyek az egyik lány osztálytársamhoz egy napra, utána együtt megyünk táborozni. A táborban tuti, hogy nyilvános, közös wc lesz, ott kereken egy hetet töltötünk el.

Tudom, hogy hülyeség ilyenek miatt aggódni, de kínosnak érzem a nagy dolgomat nyilvános helyen intézni. A barátnőméknél ráadásul olyan szabály van, hogy ha nincs bent senki, nyitva hagyják az ajtót. Most ha én ott elmegyek wc-re, és elég erős szaga lesz, az elég kínos. Meg a hangok is...

A táboron meg sokat agyaltam, hogy hogyan oldjam meg, hogy ne túl sokan legyenek ott, de este, amikor már sötét van, nem mernék kimenni, ha mindenki alszik, mert hát az ember manapság elég sok erőszakolós támadásról hall. Reggel meg alapból 6 órai kelés lesz, én annál hamarabb nem hiszem, hogy fel tudnék kelni.

Erről a programról már három hónapja tudok, és úgy éreztem, a nagy dolgozás lesz a legfőbb gondom, de ma még meg is jött, pedig azt hittem, pont kibírom nélküle ezt az egészet. A barátnőmnél még csakcsak megoldom, de a táborban a zuhany is nyilvános. Ott hogyan rendezhetném el, hogy ne szerezzen tudomást róla minden lány?



2018. aug. 6. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hidd el: senkit se fog érdekelni, ők is kakilnak, az övék is büdös, és ők is menstruálnak. Ne az orruk előtt cserélj tampont, hanem a slozin, zárt ajtó mögött!
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok az élethez tartoznak. Nem tudod megoldani, hogy ha nyilvános a fürdő, hogy ne szerezzenek róla tudomást. Gondolod más nem menstruál?
2018. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nevetséges, hogy ilyet kérdeztem és tudom, hogy minden lány életéhez hozzátartoznak ezek a dolgok.

Csak az előző iskolámban gyakran voltam kirekesztve hasonló, azbélethez tartozó dolgokért, és nem akarom, hogy ne legyenek barátaim. Tudom, ha ilyenekért néznének meg, csak kiderülne, hogy nem méltóak rá, hogy a bizalmamba fogadjam őket, csakhát sokszor jobb a boldog tudatlanság.

Tényleg nagyon cikinek érzem, hogy ezt megkérdeztem, de muszáj volt.

2018. aug. 6. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!