Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » BCG oltás. Normális, hogy...

BCG oltás. Normális, hogy négy évesen begennyesedett? A többit lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pénteken lesz négy éves a kisfiam. Múlthéten csütörtökön kicsit leégett a napon. Pár nap múlva bepirosodott a bcg oltás helye, majd besárgult a közepe, mintha begennyesedett volna. Eddig nem aggasztott nagyon a dolog, gondoltam a nap miatt lehet. Nem fájlalja, semmi baja, már javul. Ma viszont azt mondta egy anyuka, szerinte ez nem normális. Nem vagyok egy paramami, de persze érdekel a gyerekem egészsége. Kedden megyünk dokihoz a státusz miatt. Hamarabb is elviszem, ha van negatív tapasztalata valakinek, de ha nem muszáj, kivárnék. Nem szívesen ülök be oda oda egészséges gyerekkel. Aki volt hasonló helyzetben, köszönöm, ha megnyugtat. A "Szerintem" mamik kíméljenek, csak a tapasztaltak véleménye érdekel! Köszönöm!

#BCG #négy évesen
2018. aug. 8. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Tapasztalatom nincs, de ezt találtam. Bár itt nem pont ugyanez a probléma, de itt is már nagyobbacska gyereknek van problémája a BCG oltás helyével

2018. aug. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. aug. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!