Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elektroszmog elleni védelemre...

Elektroszmog elleni védelemre tudnátok valamilyen hatásos terméket javasolni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 9. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, mivel ez egyszerű fizika, aki ezen a síkon akarna válaszolni, az szeretné tudni, hogy milyen forrására gondolsz a szmognak, te hol vagy ahhoz képest, stb. Vagy mindenféle elektroszmog ellen bárhol?

Vagy olyan jellegű védelemre gondolsz, mint napi 2 pohár szárcsagyökérteát kelet felé fordulva inni?

2018. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy használom a laptopom, hogy a combomra teszem és feltűnt, hogy beindul ilyenkor egy erősebb szívdobogás, ill. gyakran szívritmuszavar is. Ezért merült fel bennem, hogy valamit lépnem kell.
2018. aug. 9. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Van a nyakban egy terület, ami a vérnyomást szabályozza (ne kérdezd, miért rakta oda a Kreátor), te meg leszeged a fejedet...
2018. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sztrogoff, köszönöm a segítséged, én meg már ebben gondolkodtam, hogy be kellene szereznem!

[link]

Mi a véleményed?

2018. aug. 9. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Léptem! :D
2018. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy jó erős placebo használni fog.
2018. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszel az elektroszmogban?
2018. aug. 10. 06:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg elbagatelizálhatjuk az elektroszmog jelenséget?
2018. aug. 10. 06:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiszek. Ennél kevésbé már csak az ilyen csodatevő, mindenre jó szerkezetekben nem hiszek, amiket az ilyen csili-vili oldalak kínálnak.
2018. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kis pontosítás. Az elektroszmog az egyszerű fizika. Lehetne persze tagadni a Föld forgását is. Senki nem bagatellizálja el, a WHO sem, a nemzeti szabványok (melyek egyúttal európaiak is) sem, vannak határértékek foglalkozási és lakossági expozícióra is. Ha az elektroszmog alatt azt értjük, hogy átlagos környezetünk hulladék terei károsak az emberi szervezetre, na, ez az, amit nem tud senki pontosan, hogy mekkora és mennyi idejű behatás mennyire, ha valamennyire.


Ez a "berendezés" szerintem nem jobb, mint a szárcsagyökértea. :D De persze csak akkor, ha a teát cserépedényben főzöd, amihez az agyagot 17 évesek bányásszák éjfélkor. Egyébként, ha háromezer lenne, én is vennék egyet, és elhelyezném titokban egyik családtagom kedvenc tartózkodási helye mellett, de 45 ezerért pofátlanság. De én persze csak egy több évtizedes villamos szakember vagyok.

2018. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!