Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dobog a szivem 100-zal...

01tibi kérdése:

Mitől dobog a szivem 100-zal egy hete?

Figyelt kérdés
csak azt szeretném kérdezni, hogy mitől fájhat a szivem egy hete?semmi magas vérnyomás vagy ilyesmi csak 100 as a pulzusom egy hete mitől lehet és mit tehetek ellene? elhagytam egy pszichiátriai gyógyszert nemrég lehet attól van? el fog múlni magától?
2018. aug. 9. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól van, hogy elhagytad a gyógyszert. Ezt úgy hívják, hogy elvonási tünet. El fog múlni, vagy te fogsz elmúlni ha nem bírja a szíved. Javaslom egy orvos meglátogatását.

Ha mákod van, akkor felír valami pulzus csökkentőt. Ha nincs mákod, akkor elzavar a pszichiáterhez, és kezdheted szedni újra a pszichés gyógyszert. Tudom, mert én pont így jártam, csak közben még kaptam 2 infarktust is.

2018. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. hát kivárom akkor mig elmulik. milyen pulzuscsökkentők vannak? te mér hagytad abba a szedését? én azér mer nagyon szarul voltam tőle. szurkolok magamnak.köszi a választ
2018. aug. 9. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hetekig szoktak tartani az elvonási tünetek. Igen, attól van és igen, el fog múlni :) Jobbulást!
2018. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi isten vagy akkor nem pánikolok légkondi be és alvás:)) köszi
2018. aug. 9. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!