Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki egy...

Mi történik, ha valaki egy hashajtó hatású készítményből túl sokat fogyaszt el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. Guttalax cseppre, Tisasen, nyírfacukor.
2010. jún. 20. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamarabb hajt meg és nagyon kitakarít.
2010. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:S Egészségügyi vonzatai nincsenek?
2010. jún. 20. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik tájékoztatójában kitérnek a túladagolás esetére. A tájékoztatók legtöbbször a neten is elérhetők, keress rá a google-on és nézd meg, mit ír. Persze a leírás max.1-2x-szeres túladagolással számol, nem azzal, hogy egyszerre lenyelsz 2 doboznyi hashajtót. A leírt várható következmények hatványozottan súlyos formáira számíthat, aki ennyire hülye.
2010. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És nyírfacukor esetében?
2010. jún. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!