Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy ki a...

Honnan tudom, hogy ki a haziorvosom?

Figyelt kérdés
Nem tudom, higy ki a háziorvosom. Hol tudom ezt megnézni? Egy 16 éves fiú vagyok. A gyermekorvos egyenlő a háziorvossal?

2018. aug. 12. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekorvos a háziorvosod,amíg el nem érsz egy kort. Bemész a rendelőbe és megkérdezed.
2018. aug. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Bemész egy rendelőbe, és megkéred az orvost, hogy legyen a háziorvosod. Ha ilyent nem találsz, akkor utca szerint vannak kiosztva a háziorvosok. A szomszédok meg tudják mondani, hogy a te utcád kihez tartozik. Ö nem mondhat nemet. De ha a gyermekorvos is praktizál, akkor Ö is maradhat a háziorvosod. Ezt vele kell megbeszélni.
2018. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden városnak szokott lenni olyan oldala,ahol felsorolják,hogy melyik haziorvos melyik utcához tartozik,és hol található. Ha megmondod hol laksz,szívesen kikeresem neked.Amúgy valóban szabad orvos választás van,de ha túl sok betege van egy-egy orvosnak,és nem ő a körzetesed,akkor mondhatja,hogy nem vállal.
2018. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Ment a zöld pacsi mindenkinek!
2018. aug. 13. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!