Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 31hetes kismama vagyok és...

31hetes kismama vagyok és hetek óta reggelente (majdnem minden reggel) arra kelek, hogy begörcsöl a vádlim. Hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés

Hol az egyik, hol pedig a másik. Terhesség előtt is elofordult MgB6ot szedtem rá. Elmúlt, de legalább enyhült. Viszont most napközben is érzem még, hogy reggel / hajnalba begörcsölt.

Ha visszafeszítem a lábfejem amikor be van hajlítva akkor feszülget, de ha ugyanezt csinálom nyújtva akkor annyira nem erőteljes. Bedagadva nem látom hogy lenne, tény hogy néha nehezebbnek érzem, de gondolom ez lehet a kisbabám növekvő tömege miatt, illetve a nyári melegek miatt, pedig hűsítő krémmel is be szoktam kenni. Tapasztalt valaki hasonlót? Ha igen, akkor mi segített?



#terhesség #kismama #vádli görcs #vádli feszülés
2018. aug. 13. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még több magnézium, plusz én kálciumot is szedtem.
2018. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És melyikből milyen fajta segített?
2018. aug. 13. 19:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Kalciumból én pezsgő tablettát szoktam, magnéziumból pedig magnosolv, (bar nem mindennap iszom őket), de emelett ételekkel is próbálom pótolni.
2018. aug. 13. 19:09
 4/4 Dzsenike válasza:
Szia nekem is volt ilyen minden nap de ez el mult mikor megszületett a kislányom most 3 hónapos lesz és azotta nincs ilyen paszaszom de a magne B6 is segit :)
2019. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!