Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? 18/L

Mi lehet a bajom? 18/L

Figyelt kérdés
2-3 napja nem esik jól az étel, ha egy kicsit többet eszek (még a normális adagot amit enni szoktam így se eszem meg). A hátam, nyakam is fáj és fáradékony vagyok. Hajam is jobban hullik mint eddig. Előre köszönöm az értelmes válaszokat
2018. aug. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimerültség, depresszió, vitaminhiány, vashiány
2018. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam három éve. Amikor elmentem a háziorvoshoz, vérvételre adott beutalót, kiderült hogy vashiányos vagyok.
2018. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, most jut eszembe még egy dolog. Nekem étvágytalanság, hát- és fejfájás akkor is szokott lenni, mielőtt megjön. Nem vagy véletlen előtte?

Bár a hajhullást nem tudom hova tenni.

2018. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy melegben kevésbé kívánjuk az ételt. A vashiány tényleg esélyes, nekem is volt. Vegyél egy doboz pezsgőtabit, nem drága(pl rossman, dm), semmit sem veszíthetsz vele.
2018. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nincs egészen egy éve, hogy voltam vérvételen, akkor még jó volt a vasam. Éppen ma jött meg a menstruációm, de egy kis tál levestől is kellemetlen érzés lett a gyomromban. Vitaminokat szedek nem tudom mennyire használ. Köszönöm mindenki válaszát😊, hétfőn biztonság kedvéért meglátogatom az orvost. 😊
2018. aug. 17. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

7. nyakcsigolya →(amely) a pajzsmirigy területe – belőle fakadó problémák: fáradtság, fázékonyság, gyakori megfázások, szorulás, depresszió, súlynövekedés, izületi problémák, szív és érproblémák, stb.

használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.

2018. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdemes lenne megnézetned a pajzsmirigy hormonokat, hogy rendben vannak-e.
2018. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!