Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen "hashajtó hatású"...

Milyen "hashajtó hatású" ételek/italok vannak?

Figyelt kérdés
Napok óta nehezen megy a nagy dolog, és érdekelne milyen olyan étel /ital van ami megkönnyítené? Előre is köszönöm a válaszokat
2010. jún. 21. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a teljes kiörlésű kenyér vált be annyira, hogy nem is nagyon veszek, mert naponta többször kell tőle.

De állítólag a sok gyümölcs, zöldség is használ (nálam semmi), meg az aszalt szilva. Van, aki a napi 1 joghurtra esküszik.

2010. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van, akinek a "szűztea" vált be, de mivel szűztea = zöld tea, ebben nem hiszek, legalábbis én hiába iszom naponta, ugyanolyan, mit a fekete.
2010. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen a szilva állítólag használ,de én úgy tudom,hogy a sima,nem az aszalt. Vagy pedig reggel éhgyomorra egy citrom leve fél liter vízzel felhigítva,ezt egyszerre megiszod,és 20 percen belül menni fog a dolog. :) Vagy amit én még kipróbáltam egy pohár joghurtba keverj 1-2 kávéskanálnyi lenmagot,nekem segített!
2010. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A koffein (kávé) jó hashajtó, de csak módjával...
2010. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után a 100%os almalé jött be kb 5-6órával utánna kezd hatni. De ha nagyon hígat akarsz akkor frissenfacsartat csinálj othonaz még jobb. :)
2010. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami nekem segített: barna illetve magvas kenyér, alma, rengeteg zöldség, főleg este elfogyasztva.

Ha nagyon makacs szorulásom van, reggel éhgyomorra megiszok egy pohár langyos (de nem meleg) citromos vizet.


25L

2010. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcsök
2010. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A székrekedést általában vmilyen anyag hiánya okozza. Próbáld ki, h a kalciumtól megszűnik-e a probléma.
2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mindenesetre kerüld a kólát...
2010. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2011. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!