Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használta már valaki a BIOSTEN...

Használta már valaki a BIOSTENIX SENSI OIL NEW nevű hallásjavító olajat? Mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Szinte teljes gyógyulást igér, eldobhatod a hallókészüléked, jobban fogsz hallani mint az USA CIA!

Avagy olyan mint a többi "csodaszer"!Facebook szemét!



2018. aug. 25. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt a terméket olyan oldalon làttam legelöször, ahol a következö "orvos" ajànlja megvételre, aki Listóczky Róbertnek nevezi magàt. Utànanéztem, és ez a név a magyar hatosàgoknàl nem teljesen ismeretlen. A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium lapjàban (Fogyasztok Lapja) részletesen olvashatsz a fenti üzletemberröl:


www.fogyasztoklapja.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2059%3A2017-02-23-12-58-44&catid=44%3Ahirek&Itemid=105


Azota màr több internetes oldalt làttam a termékkel, ugyanazzal a becsapos szöveggel és cégnév, szàmla nélkül. A képek mindig ugyanazok voltak, de attol függöen, hogy melyik orszàg google-jàn kerestem a termék utàn, pl. spanyol/német oldalon az ajànlo orvost Prof. Ramiro Suarez,


[link]


a magyar oldalon ugyanazzal a fotoval Hajdu Richard "tudossal" (molekulàris biologia) akik a Nobel dij vàromànyosai, ill. jelöltek a dijra.


www.vicodur.com/hu/biostenix-sensi-oil-tokeletes-ful-higienia/

és


[link]


Azok a személyek, akik màr az olajat kiprobàltàk és màr "sokkal jobban" hallanak, azoknak a képeik azonosak, csak a név vàltozik alattuk - orszàgtol függetlenül.

Igy a szimpatikus idös férfi (68) neve Stefan Corodeanu Covasna-rol, de egyben Pablo Ramos is Vigo-rol, de lehet, hogy Kocsis Istvàn Ceglédröl, és igy tovàbb.

A legföbb oka, amiért nem rendeltem interneten keresztül, mert nincs semmi garancia arra, ill. nem lehetek biztos benne, hogy mi érkezik a kis üvegekben, és milyen minöségben. Ezért ugy gondoltam, hogy magam probàlom ki az eredeti recept alapjàn, bio alapanyagokkal, ellenörzött helyröl (gyogyszertàr, drogéria). Egyenlöre az 5 fö összetevöt vettem meg, összesen 200 ml-t kb. 14500 Ft-ért (külföldön). Én az egészségügyben dolgozom, ezért bàtorkodtam fel kikisérletezni, hogy hogyan hat ez az összetétel. 3 nap alkalmazàs utàn egyenlöre annyit tudok mondani, hogy a hallokészülékeim ugy ragyognak a tisztasàgtol mint uj korukban, tehàt a fülzsirt mindenesetre 1-1.5 nap utàn màr eltüntette. Szerintem, hogy mennyi idö kell a hallàs minöségi javulàsàhoz, az egyéntöl függö, a kàrosodàs mértékétöl, az okoktol, hogy mi vezetett a hallàs romlàsàhoz, és attol is, hogy a pàciens a fülvizsgàlat utàn rögtön tudott-e venni egy jo fülhallgato készüléket, vagy vàrt - buta fejjel, mint én is - évekig a vàsàrlàssal. Nekem annyira rossz a hallàsom, hogy a szakmàmban még éppen hogy dolgozhatom, de sokszor van olyan helyzet, hogy rà kell kérdezzek, mert a hàttérzaj miatt egyszerüen nem hallom a beszédet.

Ha érdekel, hogyan alakul a kisérletem, egy honap mulva szivesen megosztom veled a tapasztalataimat. Irjàl privit, szivesen vàlaszolok. Ha a recept és az adagolàs érdekel, megirom azt is, de csak akkor, ha ez nàlam hasznàl. Nekem az az érzésem, hogy hasznàlni fog hosszutàvon, de 28 nap utàn aligha fog visszatérni a hallàsom. De van idöm, vesziteni nem veszithetek. És nem 40 vagy 70000 forintot adtam ki, hanem csak 14500 forintot és többszörös mennyiségre, bio minöségben.

2018. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 dr.Zékány Zsuzsánna válasza:
100%

Sziasztok!


Szerintem ez egy egyszerű hallójárat tisztító. Én rendeltem és akkor vált világossá számomra, hogy nagy átverés. Teljesen mást írnak, mint a beetető honlapon:

1. Más a kutató neve

2. Csak egy kedvezményes vásárlási kódot kaptam.

3. A szer un. Ajándék.

4. Van benne egy 4 oldalas ismertető, hogy milyen szuper kicsi hallókészüléket vehetek, ami javítja a hallást.


A kontakt számot felhívtam, játszák a hülyét, hogy én vagyok a hülye. Második hívásomra már lecsapták a telefont.

Az sem derül ki, hogy hová szól a kedvezményes kupon, avagy klubtagság.


Szóval én nem ajánlom.

2018. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 oktav válasza:
100%
Akinek nincs elérhető címe vagy nem meri kiírni az elve szélhámos. Ezért én csak Professzor SZÉLHÁMOS-ként nevezem !
2018. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és sajnos megint nem csalódtam a hirdetések igazságtartalmában.

Ha a termék még ha nem is szemétbe való, de akkor is az igérethalmaznak csak pár százaléka igaz.

Szerencsere engem még nem tudtak átverni, de az ördög mindig kisérletezik!!

2018. szept. 24. 08:34
 5/19 anonim válasza:
100%

Téged szerencsére nem sikerült becsapniuk, de más oldalon már írta néhány beteg, hogy megvette, használja, és várja a csodát, hogy hasson. De volt ott is olyan, aki megrendelte, aztán nem vette át, mert 30e Ft-ot kellett volna fizetni érte (ezt egyébként nem is értem, a rendeléskor ki sem derül, hogy mennyi az ára, csak amikor megérkezik??).


Ahogy az első válaszoló is írja, ahány nyelvű változatot találsz, annyiszor más a feltaláló neve (a nemzetisége pedig mindig adott országbeli), pl. Hajdu Richárd magyar,

prof. Ramiro Suárez a spanyol, prof. Henk Deleeuw holland,

prof. Romuald Chartier francia, stb.


A hallásukat sikeresen visszanyert embereknek is csak az életkora és fotója állandó, de nevük, lakhelyük változó, mindig az adott országhoz igazodik.


Ilyen terméket soha nem szabad a kifejezetten annak a világmegváltó csodakészítményt áruló weboldaláról rendelni. Patikában, drogériában v. magyar webshoptól kell rendelni OÉTI/OGYÉI notifikációs számmal rendelkező terméket. Az se 100%-os garancia, hogy tényleg hatékony szer, és hogy azt tartalmazza, ami rá van írva, de nagyon kicsi az esélye annak, hogy kamu a cucc (0% körüli), míg a "csodaszereknél" közel 100%.

2018. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
92%
Én megvettem az olajat. - Szerencsémre csak egy üveggel 20000Ft. áron.- Közel két hónapja, a mellékelt leírás szerint hetente egyszer használom. A tapasztalatom az, hogy átverés áldozata lettem. A "szer" semmit sem használ. Ezért valószínű marad a hallókészülék.. Sajnálom, hogy hagytam magam megvezetni.
2018. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, bár van itt olyan akinek későiek ezek az infók sajnos!!

Ismételten meggyőződtem - és mindenkinek csak ajánlani tudom hogy csak akkor és annyit vásároljon az egészséggel kapcsolatos CSODASZEREKBŐL , amikor és amennyi ablakon kidobható pénzzel rendelkezik és már mindenre költött amire vágyott!

A róka is fűt-fát igért a naiv hollónak ..........

....és bejött neki.

2018. nov. 4. 09:49
 8/19 Lázár Gergely válasza:
Mamám kapott ilyet. Most megmondom neki, hogy nehogy rendeljen. Ha nincs gyógyszertárban, akkor gyanút kell fogni.
2018. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 szonata ***** válasza:
Néztem a net-en és patikában is kapható. Közel 19 ezer ft. Nekem most ajánlották, de olvasva a kommenteket, elbizonytalandtam. Van egy vezetékes szám, ahol lehet rendelni. Most azt hiszem ezt a lehetőséget kihagyom. Nekem nem olyan rossz a hallásom, készülékre sincs szükségem, de a jobb fülem mégsem tökéletes. Hiába voltam fülészeten, ki sem mosták, hiába kértem. Tiszta a dobhártyám. Várom a válaszotokat! Ági
2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Én találtam egy lengyel honlapon 10.000.- ft körül is.

Persze, mint a kommentek irják "halláshelyreállítónak hazudot" csodaszerért még ez is nagyon sok.

2019. jan. 2. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!