Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvesznek-e a nyíregyházi...

Felvesznek-e a nyíregyházi pilóta képzésre, ha van -1.25 ös szemüvegem, illetve esetleg később a wizzairhez? És jól tudom, hogy jelen álláspont szerint egy pilótának nem lehet fogtömése?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szemüveggel nem vagy alkalmas pilótának. Úgy tudom, hogy csak a vadászpilótáknak nem lehet fogtömése, mert a nagy erőhatások miatt szétrobbanhat a foga. Utasszállítógép pilótáknak lehet tömött foguk, de szemüvegük nem.
2018. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röviden, lehetsz szemüvegesen pilóta és nem kizáró ok a fogtömés. Hosszabban itt egy videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=2GBwPBMqFA4
2018. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszön a válaszod, és a videót is.
2018. aug. 28. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2018. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de a mai időkbe vadászpilótáknak sincs gond a fogtöméssel. Egy speciális technikâval oldják meg, persze nem garancia hogy nem lesz baj odafent, de ritka. Nekem 49 évesen tömték az első fogam, így már nem tudom kipróbálni, de anno az igaz hogy a MIG-ekkel nem repülhettek akiknek volt tõmött foguk. Nekem szerencsére nem volt így mehettem a légierőhöz.
2018. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!