Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitamint ajánlatok,...

Milyen vitamint ajánlatok, hogy ne legyek folyton fáradt? 19/l

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáradt vagyok, akármennyit is alszom. Vérszegény már 2 éve nem vagyok ( nemrég voltam vérvételen). Most kezdem az egyetemet, napi 13-15 órám lesz. Van valami megoldás, hogy ne legyek fáradt (kávé, energiaital kizárva). Az is fontos, hogy ne kapjak el semmit, mert konduktor leszek és össze leszek zárva minden nap ovisokkal. Ritkán vagyok beteg, de azért félek, hogy átadnak majd nekem kis nyavaját.

2018. aug. 26. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először is egyél sok gyümölcsöt, zöldséget! Egyél C vitamint!


Aztán meg aludj sokat! Ha kialvatlan, fáradt vagy, akkor semmi vitamin nem tölt fel!


De ha csak ok nélkül vagy fáradt, menj el orvoshoz!

2018. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már elég sokmindent próbáltam, magnéziumot, B komplexet, D vitamint, C vitamint, még mindig fáradt vagyok. Napi 3 kávét iszok, így estig kihúzom.
2018. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
este aludj, multivitamin, c vitamin, magnézium, fekete tea és vagy koffein tabletta, de a kávé is jó
2018. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sportolni el kellene menned, h valami feldobjon.
2018. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor érzed, hogy elálmosodsz, hallgass hangosan zenét(fülessel), fuss pár kört, mosd meg az arcod vízzel. Ha ezek nem használnak akkor marad a kávé(nem tudom miért ellenzed, szerintem még finom is, én az ízéért iszom általában :D). Energiaital cukros lötty, fölösleges. Esetleg fekete/zöld tea segíthet. :-)


És aludd ki magad minden nap! Fontos a megfelelő alvásmennyiség (nekem ez 6-7 óra, ha többet alszom álmos vagyok, ha kevesebbet akkor is!)


Ha délután alszom akkor egész este "nyomott" vagyok, nincs semmihez kedvem, de ha rendesen alszom(este) és reggel felébredek, akkor semmi ilyesmit nem érzek, inkább fitt vagyok, nekem a délelőtt a kedvenc időszakom, akkor vagyok a legvidámabb, "erő-dús", még a munkához is van kedvem :-)

2018. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj spirulinát, amely kiváló vértisztító és máj regeneráló is.
2018. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!