Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem kihaltak az érzőideg...

Úgy érzem kihaltak az érzőidegek az ujjbegyeimen, regenerálódhatnak még?

Figyelt kérdés
Egy éve dolgozom vendéglátásban, rengeteg forró tányért és poharat kell megfognom és sokszor megégetem/ elvágom/lehorzsolom az ujjaim és észrevettem, amellett hogy már nem fáj, ha forró dolgokat érintek, de nem is érzékelem ugyanúgy az ilyen finom felületeket, pl. ha aprópénzt vagy kicsi dolgokat próbálok felvenni, nem annyira megy. Most abbahagyom a vendéglátást, akinek hasonló tapasztalata van, szerintetek helyre fognak jönni (22 vagyok)?

2018. aug. 26. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Más szakmából van hasonló tapasztalatom. Ha felhagysz ilyen tevékenységgel, az érzéked nemsokára megjavul.
2018. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ milyen fokú, idővel kiderül. Lehet, hogy csak a bőr lett vastagabb rajta.
2018. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!