Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívkatéterezés? Pulmonális...

Szívkatéterezés? Pulmonális billentyű elégtelenség? Vmi szakértő/orvos van itt?

Figyelt kérdés

Voltam kardiológián és megállapították, hogy a pulmonális billentyűm elégtelenül működik. Vagy is a diagnózis helyére ezt írták.

Az eredményben meg csak egy részt másolok ki, ami hiba volt: 'Dopplerrel jelzett-1-es fokú pulmonális insuff. és min. tricuspidalis insuff észlelhető.

Én Békéscsabai vagyok és a csabai kórházban csinálták ezt a vizsgálatot. Házidokihoz elmentem és furcsálltam a helyzetet, mert még ő kérdezte meg tőlem, hogy akkor most mi legyen? Hát mondom én honnan tudjam? Én vagyok az orvos? :D Aztán mondja, hogy teljesen normális.. Aha, akkor azért szoktam néha olyan rosszul lenni, h azt hiszem elájulok stb. Ettől függetlenül, h ezt mondta. Egy időpontot fog kérni a szegedi kórházból az egyik professzortól további vizsgálatokra. A kérdésem az, hogy ha ennyire semmi ez az egész, akkor még is miért szédülök szinte állandóan és miért küldött el szegedre tőlünk 120 km-re ha minden annyira normális?! Amúgy frontint fölírtak és attól néha teljesen elmúlik vmikor csak csillapít. Szerintetek?



2018. aug. 28. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!