Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennyi ido utan is leeshet a...

Ennyi ido utan is leeshet a kormom?

Figyelt kérdés
19-en megnyomta a cipom es aznap, meg 20-an fajt a labamon a ket nagyujjam.. be volt festve a kormom, ezert nem lattam, hogy belilult e. Ma lemostam a koromlakkot es mindket kormom a tobbi ujjam felol lila,de kb a negyede vagy harmada csak. Eddig nem fajt, most viszont igen (bar lehet hogy csak bekepzelem) Igy 1,5 het elteltevel leeshet a kormom vagy megussza? Lehet valahogyan kezelni? (Krem, aloe vera, lakk...)
2018. aug. 28. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3 héttel a sérülés (kőbe rúgás) után esett le, addig lila volt.

Szóval igen, még leeshet.

Kezelni nem nagyon lehet. Nekem azt mondta az orvos, hogy fél liter vízben oldjak fel 10 db Hyperol tablettát, és abban áztassam. Szerintem ez semmit nem ért...

Az fontos, hogy ne vegyél fel olyan cipőt, ami nyomja a sérült körmödet. Szerintem ne is lakkozd ki, amíg el nem kezd lenőni a lilulás.

Még annyit, hogy ha egyszer leesik a körmöd, akkor sajnos tapasztalatom szerint utána már sokkal könnyebben leesik az új köröm a későbbiekben, legalábbis nálam így alakult.

Futok, először úgy esett le, hogy jó nagy lendülettel egy kőbe belerúgtam futás közben. Azóta, ha nem figyelek, és megnyomja a cipő, kész, leesik :(

2018. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy le fog esni, eltüntetni nem lehet, majd le fog nőni :)
2018. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remelem nem fog leesni es azt is,hogy ez a mostani random fajdalom is elmulik holnap😂 koszonom az eddigi valaszokat, holnap felteszek egy kepet,hatha az segit (nem nekem, nektek😂😂)
2018. aug. 28. 23:34
 4/6 A kérdező kommentje:
2018. aug. 29. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Á, ez nem olyan vészes.

Szerintem nem fog leesni, az enyém sokkal durvább volt.

Le fog nőni a lila rész szerintem.

De azért próbáld kímélni, és esetleg gondolkozz el a bűnös cipő lecserélésén...

2018. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazabol nagyon szeretem azt a cipomet, egy adidas cipo es mar ez a 2.nyaram vele

Tegnap egy tobb eves adidas cipom fel ora setalas utan feltorte a sarkamat😂 úgyhogy szerintem nincs megszokva most a labam a csukott cipokkel

2018. aug. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!