Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire gyanakodhatunk ezekkel a...

Mire gyanakodhatunk ezekkel a tünetekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A páromnak már 9 napja fáj egy ponton ( bal oldalt felül) a feje. Erős nyilalló érzést érez.Később ez a fájdalom átterjed a tarkója felé. Már gyanakszunk mindenre, de orvoshoz későn kapott időpontot.

Amit fontos még tudni: a bal szemét műtötték kiskorában és bal oldalt fáj a feje (nem tudom összefügg-e), szemészeten már volt és nincs baj a látásával; mostanában sokat idegeskedik, és nem rég veszítette el a nagyapját is; a vérnyomása gyakran alacsony, de a napokban pont nincs vele probléma, egészségével eddig nem volt komoly probléma; sokat iszik, normális a korának megfelelő testsúllyal és testfelépítéssel rendelkezik; a nagy meleg miatta gyakran használtunk ventilátort ami mindig a bal oldalát érte.

A legrosszabbakra is gondoltunk már.

Aki tud valami okosat mondani, azt nagyon megköszönnénk!

(a párom 22 éves)



2018. aug. 29. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz is kell időpont?

Amúgy tényleg bármi lehet, itt csak találgatni fognak, az meg ilyen esetben nem megnyugtató.

2018. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Háziorvosnál is volt már, de a neurológushoz meg az egyéb ilyen helyekre kapott későn.

Egyszerűen tanácstalanok vagyunk

De köszönöm a válaszod!

2018. aug. 29. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
A huzat alattomos dolog. Én már vásárolni sem tudok kapucnis pulcsi nélkül.A legkisebb áruházban is tombol a klíma őrület! A munkahelyemen is bujkálnom kell, mert mindenhol ventilátorok vannak. Tegnap egy mol kúton tankoltam, ezután még jobban kerülni fogom az ilyen kutakat. Majd szétrobbant a fejem, mikor a pénztárnál fizettem.
2018. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az infra sugárzás megszünteti a fájdalmat.
2018. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár a stressztől is lehet. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2018. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült minden vizsgálaton végigmennünk, és hála az égnek semmi komoly, hanem ,,csak" egy súlyosabb középfülgyulladás, ami végigterjedt a fél arcán, fején.

Szóval tényleg a huzat volt a ludas :)

2018. szept. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!