Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a hasammal?

Mi lehet a baj a hasammal?

Figyelt kérdés
Talan 1 honapja kezdődött, egy sima hasmenéssel, ami elmúlt, aztan ra jött a következő hasmenés (ezeknek még tudom az eredetét). Majd ezek utan, mikor elmúltak, előjött valami olyasmi, hogyha reggel bármit is ettem, egyszerre éreztem, hogy hánynom is kell, és hogy f0snom is. Aztán ez elmúlt. Mostanság viszont arra vagyok figyelmes, hogyha bármit is eszem, egy nagyon minimális hányingerem van. A hasam nem megy, es hányni sem hánytam az utóbbi időkben.
2018. aug. 30. 10:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ugyanazokat eszem, mint a "betegség" előtt
2018. aug. 30. 10:24
 2/2 anonim válasza:

Hmmmm. Két tippem van 1 ha mostanában gyorskajákat ettél lehet hogy epe görcs de az más zsíros kajáktól is lehet ha nem ....akkor 2 össze szedtél valamit

Ha 1 akkor diéta ha 2 akkor aktív széntabletta de csak addig amíg el nem mentél az orvoshoz

2018. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!