Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három hónapja betegállományba...

Három hónapja betegállományba vagyok üzemi balesetből kifolyólag. Hogy tudnám elérni, hogy más orvos tartson betegállományban, anélkül, hogy megszűnne a 100%-os táppénz?

Figyelt kérdés
Három hónapja üzemi balesetem volt.A mutatóujjam sérült,oly mértékben,hogy szóba került az első ujjperc amputációja is,de szerencsére elmaradt.Nagy nehezen beforrtak a sebek,de viszont érintésre érzékeny,fájdalmas,és 10 alkalmi gyógytorna után se tudom teljesen behajtani az első ujjperc meg szinte nem is mozog.Még 5 alkalom van hátra.A gyógytornász szerint,meg kellene mutatni egy kéz sebésznek,de a kezelőorvos hallani sem akar róla,azt mondta,hogy "ne csodálkozzak,hogy ilyen az ujjam,roncsolódtak az erek,idegek,stb".Ezért lenne fontos,hogy mielőbb orvost tudjak váltani ha lehetséges.
2018. aug. 30. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ahhoz dobnod a régi orvost, hogy elmenj egy másik orvoshoz is! Csak tud valaki adni egy beutalót rajta kívül is! Neki meg nem muszáj megtudnia, hogy voltál rendes kézsebésznél is! Esetleg kérj segítséget a gyógytornászodtól!
2018. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Betegállomány már megvan, nem tudod ezt leváltani más orvosra.
2018. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!