Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugy értem kész vagyok teljesen...

CSAKiVáncsiVagyok kérdése:

Ugy értem kész vagyok teljesen le vagyok épülve ettöl a herbáltol mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltam le szokni de k.u.r.v.á.r.a megörit még ugy is hogy volt halál közeli élményem miatta persze agyba döl el stb.... de már ahogy rá gondolok el kap ez a b.a.z.m.eg muszály gyujtanom egyre teljesen le épit fogyok stb.... van valami mod a leszokásra?

#bio #függőség #méreg #herbál #testi le épités #be sokkalás #rá kattanás
2018. aug. 30. 19:53
 1/7 anonim válasza:
63%
Szívni tovább.
2018. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog tetszeni a válasz, de én csak ezt a módszert tudom. Bevonulsz a pszichiátriára 6-8 hétre. Szar lesz, de leszednek. Utána természetesen rá sem szabad nézni.
2018. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Elmész egy pszichiátriai (addiktológia) rendelésre,befekszel,pár hétig benn leszel,herbál helyett gyógyszereket kapsz.Vagy keresni kell valami bentlakásos elvonót.
2018. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia, keresd ki itt a városodnak megfelelő helyet, ahol tudnak segíteni:

[link]

Vannak anonim csoportok, orvosok, pszichológusok. Válaszd azt az irányt, akiben bízni tudsz. Életed egyik legjobb döntése, amit nost teszel. Kitartás!

2018. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#3 A gyógyszer nem megoldás!
2018. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok.Lehet nem megoldás,de ha befekszik,azt fog kapni.Meg lehet oldani anélkül is,de nem kórházi körülmények között...
2018. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szokj át valamelyik másik cuccra,csak ne a rendes zöldre,mert azt egy ideig meg sem érzed sajna.
2018. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!