Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége? Tobbi lent

Mikor lesz már vége? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Aug. 28.-an barataimmal Ekiztunk. Nagyon ritkan szoktam, kb ketto havonta, de a mostanit picit tulzasba vittem. Este 10-tol kb hajnali 3-ig 4-et ettem meg. Utánna kerestem a bogyonak, es a 4 tabi ~950mg osszesen. Azota nem tudok normalisan aludni, nagyon levert es ingerlekeny vagyok. A hallasommal tortent valami, mert ilyen fel masodpercekre hangokat hallok a fulemben, es ez egesz nap. Kb mennyi ideig maradok így, mert mar elegge unalmas?! 16 eves vagyok, nem kérem a “hulye kis pocs drogos” vagy az ehhez hasonlo hozzaszolasokat..

2018. aug. 31. 07:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
A kérdésedben benne van a válasz. Mikor lesz annyira "unalmas" ez az állapot, hogy abbahagyd? Vállalja felelősséget magadért, ne birka módjára másold a többieket, akik ettől érzik magukat menő csávóknak. Különb akarsz lenni másoknál? Hát mutasd meg, hogy különb vagy.Fejezd be és kerüld az ilyen társaságot,garantálom megszűnnek a problémáid.
2018. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kb 1 eve csinalom :) es eddig soha nem tortent ilyen. Rohadtul nem arrol szol, hogy jaj menobbek leszunk mert drogozunk stb. Azert csinaljuk mert elvezzuk. Egy normalis valaszt szerettem volna, te meg itt papolsz
2018. aug. 31. 13:26
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Épp írni akartam, hogy hulye kis pocs drogos, de látom nem kéred. Akkor csak gondolom.
2018. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
86%
hangok a fuledben? teso az a skizofrenia egyik tunete elo hozhatja az eki, amugy ha beveszel egy ket frontint es kialszod szerintem elmulnak ezek a tunetek
2018. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igazából mire keresed a választ es mit varsz??
2018. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as: pont az ilyen nyomorekokra nincs szuksegem.

4-es: marmint nem ugy hangok. Rosszul fogalmaztam meg. Kb olyan mint mikor kifujod az orrod, es bedugol a fuled es az ehhez hasonlo hangok.

És vegezetul, penteken vege lett, tehat nincs semmi gaz.

2018. szept. 3. 17:57
 7/18 anonim válasza:
Szia, jó hogy neked vannak ilyen ismerőseid és baráti köröd. 16 éves vagyok. Szerinted ha nem ismerek, vagyok jóba ilyesmi emberekkel akkor hogy tudnák összehaverkodni ilyen emberekkel?
2018. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az élet, igy hozta, egy artatlan kutyasetaltatas altal ismertem meg oket
2018. szept. 4. 18:49
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig tarthatnak az utórengések, az agyadnak viszsa kell termelnie a szerotonint, meg a receptorokat. Legközelebb tolj kevesebbet. És tényleg csak nagyon ritkán, ha már.
2018. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyen márkájú volt?

Nekem már egytől szarakodik a fülem, nem hangokat hallok hanem fogyasztás után egy nappal kb 2 napig időnként beszúr a dobhártyámnál.

2018. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!