Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakherpesz átvihető a nemisze...

Ajakherpesz átvihető a nemiszervre?

Figyelt kérdés
Tegnap elött kijött a számom a herpesz,ma barátommal csókolóztunk és utánna egyből orális szex volt.Az a kérdésem,hogy lesz-e így nemi herpeszem? Járt már valaki így? Válaszokat előre is köszönöm!

2018. aug. 31. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
igen tuti lesz
2018. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam meg ennel gusztustalanabb dolgot, hogy herpeszes szajjal csokolozni!
2018. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
4 éve együtt vagyunk,szinte minden hónapban kijön a herpeszem,ő szerinte nem undorító,és a kérdésre kellene válaszolni,nem megjegyzést tenni
2018. aug. 31. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
2018. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De mindenképp lesz herpeszem,vagy nem.biztos?
2018. aug. 31. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Megnézem a varázsgömböm.

Írod, négy éve együtt vagytok , havonta van herpeszed, az 48 herpesz, ennyi idő alatt nemDerítetted ki a kérdésedre a választ?

Ettől függetlenül ocsmányság herpeszes szájjal csókolózni, már bocs.

2018. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajna a herpesz akkor is fertőz, ha még nem jött ki (lappang) és még gyógyulás után is egy kicsit. Szóval minden esély megvan a fertőzésre, hogy már mind a ketten megkaptátok. (Amúgy én párom is herpeszes, biztos elkaptam tőle, de még soha nem jött ki)

Az ajakherpesz nem terjed át a genitáliákra úgy tudom. De erről a nőgyógyásznál érdeklődj a rendes évi szűrésnél.

2018. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, átterjed.
2018. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De igen, sajnos átterjed. Tapasztalat.
2018. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Idaig még nem jött ki :)
2018. okt. 7. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!