Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hagyjam abba a körömrág...

Hogyan hagyjam abba a körömrágast?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van itt rengeteg ilyen kérdés, de ha jól láttam, szinte csak lányoknak adnak tanacsokat(pl. körömlakk...)

Már egy ideje rágom és zavar, mert emiatt kicsit kellemetlenül érzem magamat.

16/F



2018. szept. 1. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

A körömrágás okát kell megszüntetni. Miért rágod a körmöd? Milyen helyzetekben? Ha idegesség miatt, akkor keresned kell más módszert a feszültség levezetésére. Unalmadban? Akkor el kell magad foglalni.


Gondolj arra is, hogy csúnya lesz utána a kezed, begyullad a körömágyad, a fogaidnak sem tesz jót stb.


Mindig figyeld magad tudatosan, és próbáld meg nem rágni a körmöd mikor ingert érzel rá. Egy kis gyakorlással könnyen menni fog. Én is sokáig rágtam a körmöm és így tudtam leszokni, meg sokat rágóztam. Igaz én nem fiú vagyok, mégsem festettem soha a körmöm, anélkül is abba tudtam hagyni.

2018. szept. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a daum exol nevű gyógyszeres körömlakkot használtam.

Teljesen színtelen (én is fiú vagyok),rossz ízű,és van benne körömerősítő is.

20/F

2018. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én ugy szoktam le ugy le rágtam hogy anyira fájt hogy nem tudtam aludni és többé nem rágtam
2019. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!