Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mi a bajom de a...

Nem tudom mi a bajom de a sírba fog vinni mi baj lehet pszichológiai bajom lehet?

Figyelt kérdés
Általános iskola 8 év elején kezdődött amikor elkeztem stresszelni valamin nem tudom hogy min és ez nagy gondokat okozott lefogytam rengeteget hiányoztam az iskolából. Amikor elkezdődött a nyár akkor már nem volt semmi bajom és híztam is. Most hogy megyek közép iskolába megint stresszelek valamin és ugyan azok a tünetek hányinger hasfájás. Nem tudom mit tegyek de ez a sírba fog vinni hogy minden napot így kell átélnem most is ugyan ez van csak járkálok a lakásban mert félek hogy hányni fogok mert félek a hányástol.
2018. szept. 2. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez elég kaotikus. Nagynéném ilyen, hogy fél menni akárhová mert attól tart, hogy hasmenése lessz és ettől csak mégjobban fél.

Szerintem menj orvoshoz. Hisz azt sem tudod mitől stresszelsz lehet depressziós vagy, esetleg pánikbeteg.

2018. szept. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A dokin már túl vagyok
2018. szept. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!