Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat + büdöseket...

Nagyon sokat + büdöseket szellent az öcsém. (Nem viccből van a kérdés. ) Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Had kezdjem azzal, hogy nem vicc és nem kamu a kérdés!! Az öcsém 11 éves, és esténként lehetetlen mellette meglenni. Nem értem mitől van ez, mert hónapok óta diétára van fogva, mindig egészségesen eszik, félnyolc után már szigorúan nincs evés és csak vizet ihat (de amúgy se nagyon szokott mást) és minden nap tornázik minimum fél órát. Anyám nem hajlandó foglalkozni vele mert szerinte nincs semmi baja, de esténként persze veszekszik vele hogy ne pukizzon szegény! -,- Mit tehetnék? Gondoltam lúgosító teára. Milyen szakorvoshoz tudnám vinni esetleg? (Nem házi orvoshoz, az csak legyintett.) Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. szept. 3. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Emésztése nem jó és puffad is.
2018. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felborult a bélflórája.Nem tudom a diétája megengedi-e,de nagyon hasznos a kefír, kaukázusi kefír,sima natúr joghurt,illetve a savanyított káposzta is tele van hasznos bacikkal.Ha ezeket nem eheti,vagy nem szereti,kapjon probiotikumot naponta.
2018. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután eszik,kezdődik az emésztés,melynek vele járója a bélgázok termelődése is . Ez természetes dolog.

Erre népiesen azt mondják,jobb ez így,mintha orvosnak kellene kisegiteni.Te még nem tudod mit jelent,ha valakiben annyi termelődik,hogy felpuffad.

Anyud is jobb ha nem veszekszik feleslegesen vele .

Gyógyszert inkább a bélgázok megindulására szoktak adni.

2018. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!