Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy sokszor rosszkedvű vagyok, és még én se tudom hogy miért?

Figyelt kérdés
Van, hogy kitör belőlem a sírás ha olyan ponton érnek, vagy csak megkérdezik hogy mi a baj. De az a helyzet hogy nem tudnék rá válaszolni, mert egyszerűen nemtudom.. Amikor anyának elmondom hogy szerinte stresszes vagyok-e, vagy szorongok, mindig a hormonokkal jön, meg hogy kamaszodok, de nem lehet mindent arra fogni. Nagyon alacsony önértékelésem van, szorongós-stresszes vagyok, és félek hogy ez nem normális. Túlreagálok/gondolok dolgokat, és olyan hülyeségem is van, hogy nem érzem, ha szeret valaki.

2018. szept. 3. 11:32
 1/5 anonim válasza:
Antiszociális vagy. Nálad félig üres a pohár.
2018. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok én antiszoc, a pohárral kapcsolatban pedig lehet furcsa vagyok, mert egyiket se mondom, mert tele is van, meg nem is. Ha úgy látom hogy kicsit több benne a víz, mint a levegő, akkor mondom hogy félig tele. Ugyanez fordítva is.
2018. szept. 3. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, lehet hogy nem szoktál hozzá a hormon ingadozásokhoz. Menzesz előtt nekem is néha sírhatnékom van 23 évesen, pedig alapjában semmin sem sírok. Pubertás alatt gyakori amit érzel, de ha nagyon megvisel, menj el pszichológushoz.
2018. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetek? Ma kezdődött a suli.
2018. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as: Nem, nem amiatt, de köszi hogy megpróbáltad. 2-es: Lehet hogy az is benne van, viszont ez évek óta fennálló probléma.
2018. szept. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!