Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleim nem segítenek...

A szüleim nem segítenek rajtam nem értik meg hogy ezek keserítik az életem mihez folyamodjak? Panikbetegseg:gyomorideg, hanyas, torok szűkűlés, hányás . Gyomorfajas, Depresszio, Biopoláris zavar, Emetofobia . Reflux

Figyelt kérdés
Azthiszik hogy csak iskolaundorom van de egyatalan nem ... folyton hanyingerem van ..bezarkózva érzem jól magam.Ezekről meséltem nekik de apám szégyell ahelyett hogy segítene ....anyám is nagyívbe leszarja csak annyit mond menni kell és kész .Hát kösz....Jobb lenne ha eltünnék s vilagbol es meghalnak !
2018. szept. 4. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Iskolaorvost keresd fel a problémáiddal.
2018. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel az iskolaorvost (ahogyan előttem írta a válaszoló), vagy keresd fel az iskolapszichológust. Ha ilyen nincs, keress fel egy pszichológust. Ne késlekedj. Szerintem a lelki egyensúlyod kell sínre tenni.
2018. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akik előttem válaszoltak azoknak ugye megvan hogy nincs minden iskolában külön orvos...
2018. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!