Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülmosás utáni ropogó hangot...

Fülmosás utáni ropogó hangot hallok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sajnos még 1 héttel ezelőtt eldugult a fülem mert én barom, véletlen beljebb nyomtam a fülpiszkálót és gondolom a fülzsír eldugította a hallójáratom. Ma mentem fülmosásra, ahol kimosták, kaparák (mert valami bőr hámlott és azt szedte ki) utána meg szívatták. Most meg valami ropogó hangot hallok ha nyelek, mozgatom kicsit a fejem, meg kicsit olyan mintha belülről hallanám magam.
2018. szept. 4. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A dobhártya behorpad ilyenkor, mert a fül két oldalán eltérő a nyomás. Ugyanaz, mint amikor magashegységben jársz és pattog a füled. Ásítani kell ilyenkor, az Eustache-kürtön át kiegyenlítődik a nyomás.
2018. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az tudom milyen de ez nem olyan. Belül ropog mint a csont az ujjadon. Nem kattan. Tudom mit mondok, mikor a porcok össze ropognak, ahogy fordítom a fejem.
2018. szept. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!