Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendes dolog ez az orvossal...

Rendes dolog ez az orvossal szemben? Kezelés közben váltanék, hogy adjam elő?

Figyelt kérdés

Járok egy orvoshoz, nagyon rendes, tényleg meg vagyok vele elégedve, egyetlen baj, hogy rengetegen vannak nála, és egyre későbbre tud csak időpontot adni. Arra gondoltam, hogy átmennék egy kollégájához, aki nekem kedvezőbb időben rendel, és nincs még annyi betege. De mennyire fair dolog ez? A régi orvos papírjával menjek az újhoz? Vagy hogy? Nem fog pofátlannak tartani, ha váltok?

(váltani akkor szoktak, ha nincsenek megelégedve) Vagy ne váltsak?


2018. szept. 6. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne válts olyanra, akinél kevesen vannak, nem véletlen, hogy akihez jársz ott több a beteg.
2018. szept. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akire váltanék az egy új orvos, nemrég költözött ide, azért vannak nála kevesebben. A régi lakóhelyén sokan dícsérik, utána néztem. Mostanában kezdte a magánrendelését itt.
2018. szept. 6. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán váltsál. Megmondhatod, hogy elégedett voltál vele, csak nehéz nála időpontot kapni, ennyi szimplán a váltás oka.
2018. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem váltanék. Kezelés alatt vagy - férjen már bele a várakozás. Az új orvosnak "át kellene venni" - vagyis konzultálni az eddigi kezelőddel. Magaddal tolnál ki, nem az orvosoddal.
2018. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!