Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van összefüggés napozás/szoliz...

Van összefüggés napozás/szolizás és az anyajegyek kialakulása között?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm állítja,hogy volt párszor szoliban és új anyajegy jött ki rajta.Én most,hogy nyáron napoztam,vettem észre,hogy lettek rajtam újabb,kissebbek. Viszont nem tudom,hogy ez amiatt van-e,illetve,lehet,hogy már korábban jöttek,csak nem vettem észre,és bemesélem magamnak,hogy a napozástól...

2018. szept. 9. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2018. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt egy kicsit részletesebben valaki ki tudná fejteni?:)

Tehát akkor,ha arra hajlamos típus vagyok,nem túl szerencsés napoznom.

És van olyan krém,vagy bármi,amivel,ha bekenem magam,ez elkerülhető?

2018. szept. 10. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Senkinek nem túl szerencsés napoznia/szoliznia, mert borzasztó károkat csinál a bőrnek. Gondolom fehérebb bőrű vagy, azokon szokott sok anyajegy kijönni a naptól, akkor meg végképp nem ajánlott egyáltalán.
2018. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan barnuljak? Nem akarok koromfekete lenni,de egy egeszseges barna szin szerintem nem art,foleg nyaron. Ha elmegyek tengerpartra ne is napozzak? Most ezt nem azert irom,hogy veletek vitatkozzak,csak furcsalom,hogy ennyire ellenzitek a napozast,ami eredetileg egy jo dolognak van szamon tartva. Feherebb tipus vagyok,de nem durvan,csak egy kicsit halvanyabb az atlagostol.
2018. szept. 11. 01:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen van. Sajnos sokan látják a szoli kárát. Már nem is divat. A természetes bőrszín a divat, ha lehet így nevezni az ember bőrszínét!
2019. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!