Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyék sérv. Merre tovább?

Lágyék sérv. Merre tovább?

Figyelt kérdés
10mm-es lágyéksérvem van. Amire a "szimpatikus" sztk-s doki azt mondta, hogy nem kell műteni és nem is fájhatna. Ellenben nekem fájdalmaim vannak.Nincs kitüremkedés. Ilyenkor mi a teendő? Esetleg tud valaki ajánlani egy olyan helyet ahol foglalkoznak is a beteggel? Magán orvosnál nem szívesen operáltatnám meg X száz ezerért. Köszi!

2018. szept. 11. 12:00
 1/2 anonim válasza:

Szia. Nekem a háziorvosom diagnosztizálta még 2009ben. Annyi volt hogy írt egy beutalót. Valószínű hogy megkellene műttetned. Nekem 2 hónap volt amíg megműtöttek(annyit kellett várnom). Aztán műtét után még egy picit fáj de kibirhato. Annyi hogy nem nagyon ugrálhatsz 1-2 hétig sehova nagyon

Nekem a járás is nehéz volt műtét után 1 héttel. Aztán ha jól emlékszem 2 hétig nem fürödhetsz. Csak zuhanyozhatsz. Kb 2-3 hét múlva kell vissza menned varratszedésre, ez 2 másodperc alatt megvan.

2018. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Győri kórházban műtöttek. És nem kértek érte pénzt. Szóval nem ke aggódnod. Ott nagyok kedvesek
2018. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!