Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem mulo hasi fájdalom?

Dominik0627 kérdése:

Nem mulo hasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Voltunk sokszor orvosnal nagyobb korhazakba is, az egyik szerint csak a stressztől van.. Neha faj a hasam a semmitol, ettem is ittam is semmi.. Csak ugy ramjon es ez kb 3 eve a suliban.. Van ugy hogy nagy wc utan is erzem a has fajdalmat..

Sokszor minden szunetben pisilnem kell, van amikor pisiles utan azt erzem hogy meg mindig kellene viszont pont akkor voltam..

Esetleg valakivel valami hasonlo volt? Tavaly ota van kb ez a ket tunet, szimpla hasfajas pedig regebben is volt..


2018. szept. 11. 21:57
 1/1 anonim válasza:
Lehet a stressztől, IBS a neve, nem súlyos, de életminőséget eléggé befolyásoló betegség. Ki kell viszont zárni előtte ételérzékenységet, gyulladásos bélbetegségeket, pajzsmirigy-funckiót. Nem szeretem amikor az orvosok lelegyintenek, nem jól teszik, amíg nem zárták ki a lehetséges problémákat. Ha nincsenek a fent felsoroltak, "csak" IBS, akkor azt is lehet kezelni, mindenkinek máshogy... Stresszkezelés, személyre szabott diéta. Súlyosabb esetben pszichológus, szorongáscsökkentők. De ezt orvos, illetve te magadat megfigyelve tudod, mennyire súlyos és mi hozza elő a fájdalmaid, és mi nem.
2018. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!