Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen életmód mellett meddig...

Ilyen életmód mellett meddig tud élni valaki?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit. 43 éves.

Már néhány éve úgy él, hogy majdnem az év minden napján dolgozik, hétköznap főállásban, hétvégén másodállásban, de igazából másodállásban még több időt tölt napi szinten, mert ott 10-12 órát lenyom. Idén például eddig 3 hétvégét volt otthon.

Az otthon töltött ideje abból áll, hogy alszik, amikor meg nem alszik, akkor alkoholt iszik, legtöbbször a legrosszabb minőségű kannásborokból. És mást nem is nagyon iszik naponta, a napi folyadékbevitelének ez a nagy része. A szellemi képességei egyre inkább romlanak, gondolom ez az állandó munka, állandó piálás eredménye. És erről a kettőről nem is hajlandó lemondani, évek óta.


Szóval ezt az állapotot így 43 évesen meddig tudhatja valaki fenntartani? Tudom, hogy mindenkinek más a genetikája, meg máshogy reagál a szervezete mindenre, de szerintem ezt így folytatva akár már 5 év múlva is búcsúzni lehet az életétől...



2018. szept. 15. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy pár év és kikészül. Először mentálisan, majd fizikailag is. Többet kellene pihennie, és a piát se kéne ennyire nyomni.
2018. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem egy fiatalabb, huszonéves ismerősöm van hasonló, ő meg energiaital-alkohol-kávé és napi 1 pohár vízen élt, de azt utóbbit csak rábeszélésre erőltette. néha jeges teát ivott még, de azt a nagyon olcsó fajtát. szinte csak tésztát evett ketchuppal meg sajttal, néha szendvicset.

szerintem pajzsmirigybeteg, mert annyira kigúvad a szeme, de amúgy él és virul. Szóval az ember sokat kibír, rengeteget.

2018. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
u.i. azért írtam múlt időben, mert most már állítólag iszik vizet.
2018. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!